İletişim Formu

 
Diet-Time diyetisyeni Ayça Şeflek, üniversite eğitimini Hacettepe Üniversitesi’nde tamamlamıştır. GATA (Gülhane Askeri Tıp Akademisi)ve Hacettepe Üniversitesi Hastanesi’nde poliklinik ve klinik beslenme üzerine yetişkin ve çocuk hastalarla çalışmıştır. Endokrin ve dahiliye polikliniklerinde, nefroloji, kardiyoloji, onkoloji ve çocuk hastalıkları servislerinde ayrıca nutrisyon destek ünitesinde görev almıştır. “Akdeniz Tipi Beslenme ve Depresyon Arasındaki İlişki”, “Besin Tüketim Sıklığı Geliştirme” üzerine çalışmalar yapmıştır.
 
Özel bir hastanede uzun bir süre görev yaptı. Sağlıklı beslenme, sağlıklı kilo verme,  kilo alma; diyabet, kalp hastalıkları gibi birçok hastalığa yönelik beslenme danışmanlığı yapmıştır. Yatan hastaların beslenmelerinin planlanması ve öğünlerinin düzenlenmesini planlamıştır. Hastane yemekhanesinde hasta ve personel menülerinin aylık oluşturulmasını sağlamıştır. 
 
Hacettepe Üniversitesi Sağlık Zirvesi, 2.Ulusal Sağlık Bilimleri Kongresi, Klinik Nütrisyon Kongresi, Temel İşaret Dili ve İlkyardım Eğitimi, Spor Beslenmesi ve pek çok bilimsel kongreye katılmıştır.