İletişim Formu

Bir iş yerinde çalışanların sağlığı o iş yerindeki verime doğrudan etki eder. Yoğun iş temposuyla çalışan üst düzey yöneticisi ya da sık seyahat nedeniyle farklı beslenme kültürleriyle karşı karşıya gelen bir iş adamı ya da gün içinde önemli kararlar alınan uzun toplantılara katılan yöneticisiyseniz sizin için en önemli şeylerden biri de beslenmeyi doğru yönetebiliyor olmaktır.

Firmalar, okullar ve fabrikalara sağlıklı menü planlama

Şirketlerde sunulan yemekler çalışanların iş gücünü ve performansını etkilemektedir. Anı zamanda okullarda verilen yemek menüleri de gelişmekte olan çocukların sağlıklı beslenmesi ve okul hayatındaki başarıları açısından önemli hale gelmektedir. Menü planlamada önemli olan, kişilerin doğru ve dengeli beslenmesini sağlayarak günlük performanslarını en iyi şekilde kullanmalarını sağlamaktır. Uzman diyetisyenlerimiz tarafından hazırlanacak olan enerji ve besin değerleri kurumda tüketecek olan kişilere uygun miktar ve çeşitte olacak şekilde hazırlanır. Mavi veya beyaz yaka iş insanları için farklı menü planlanması, yemek menüsüne ayırılan bütçenin en iyi şekilde kullanılması ve mevsimine uygun besinlerin seçimi diyetisyenlerimiz tarafından yapılmaktadır. Ayrıca çocukların günün önemli bir zaman diliminde okulda olunduğu göz önünde bulundurulursa ana ve ara öğün menülerinin doğru planlaması ve gerekli besin öğelerini içermesi büyük önem kazanmaktadır.

Beyaz ve mavi yaka için ayrı ayrı verilen konferanslar

Uzman diyetisyenlerimiz tarafından beslenme seminerlerimiz sayesinde iş temposu içinde koşturan bireylerin sağlıklı, pratik ve leziz püf noktaları kendi mutfaklarında da uygulamaları mümkün olacaktır. Çalışırken konsantrasyonu artıran besinler, seyahatlerde ne yenilmeli veya modern yaşamda sağlıklı beslenme nasıl olmalı gibi birçok iş insanının merak ettiği konuları da sizlerle paylaşıyoruz.

Restoranlara menü hazırlama ve kalori hesaplama

Sosyal hayatın sağlıklı beslenmeye engel olmaması uzman tarafından hazırlanmış restoran menüleri ile mümkündür. Diet Time diyetisyenleri olarak birçok restorana özel sağlıklı, fit ve lezzetli çorbalardan ana yemeğe, ana yemekten salatalara ve salatalardan tatlılara kadar pek çok tarifler geliştiriyoruz. Vücut ağırlığına dikkat eden veya dışarıda da sağlıklı yemekler tercih etmek isteyen kişiler için fark yaratıyoruz. Ayrıca restoranınızdaki yemekleriniz için kalori hesabı yaparak müşterilerinizin bilgilenmesini sağlıyoruz.

Fabrika ve okullarda haftanın belirli günleri danışan takibi

Sizin ve çalışanlarınızın yoğun iş temposunda sağlığınızı önemsemenizi sağlıyoruz. Çalışanlarınızın yaşam kalitesini artıracak ve hastalık risklerini azaltacak beslenme programları ile sağlıklı beslenme sürecinizi, haftalık olarak belirlenen gün ve saatlerde firmanızı ziyaret ederek /ofisinize gelerek takip ediyoruz. Kişiye özel diyet planı, birebir görüşmeler ve motivasyon teknikleri ile başarılı ve sürdürülebilir diyet programlarımıza bu şekilde çok daha kolay ulaşmanızı sağlıyoruz.

İlaç firmalarına kongre konuşmacısı olarak destek verme

Güncel bilgilere ve yapılan bilimsel çalışmalara göre hem bilgilendirici hem de dinleyicilerin ilgisini çekecek konferanslar hazırlayarak güvendiğimiz firmalarla iş birliği yapmaktayız.

Her hafta gazete ve dergi köşe yazarlığı

Gündemi takip ederek en doğru ve güncel bilgilerin derlendiği anlaşılır makalelerimiz ile haftalık gazete köşe yazarlığı ve aylık dergi yazarlıkları ile diyetisyenlerimiz bilgi paylaşımında bulunmaktadır.