İletişim Formu

Randevu Sistemi

 

Diet Time Polikliniğin’den telefon veya şahsen müracaatla randevu talebi etmeniz durumunda, size Polikliniğimizin asistanı ve koordinatörü Oya Hn. tarafından bir ön görüşme randevusu verilecektir. Ön görüşmeler polikliniğimizin kurucu diyetisyeni Mehlika Öktem ile yapılmaktadır. Yaklaşık 30 dakika süren bu ön görüşmede bugüne kadarki sağlık durumunuz, beslenme alışkanlıklarınız, beslenme düzeniniz ve şu anki iş ve yaşam temponuz hakkında bilgi edinilecektir. Bu bilgiler doğrultusunda size uygulanacak kişisel beslenme programınızın türü ve süresi belirlenecektir. Ön görüşme seansımız ücretsizdir. Sonrasında yapılacak vücut analizi ve kan tahlili için randevulaşılarak, kişisel beslenme programınıza ve yeni yaşam biçiminize doğru seyir başlamış olacaktır.

İlk beslenme adını verdiğimiz ilk randevunuz bir saat sürecektir. Bu seanstan sonra çalışma saatlerinizin uygunluğu veya kişisel tercihiniz doğrultusunda size özel bir diyetisyen ile haftalık beslenme programına geçilecektir. Merkezimizde bulunan tüm diyetisyenler Mehlika Öktem’in önderliğinde aynı sistemle çalışmaktadırlar.

Her hafta düzenli olarak randevularınıza gelmeniz programınızın aksamaması ve hedeflerinize zamanında ulaşabilmeniz açısından büyük önem taşır. Randevu iptallerinde dikkat etmeniz gereken nokta en az bir gün önceden haber vermek olacaktır. Çünkü çok acil durumlar haricinde aynı gün içinde iptal ettiğiniz randevular program sürenizden, yani görüşme sayınızdan düşülecektir.

Randevular arka arkaya verildiği için randevunuza gecikmemeniz önemle rica olunur. Randevunuza geç kalmanız sizden sonraki danışanımızın görüşmesine yansımaması adına, sizin kendi seansınızın verimliliğini azaltmaya neden olacaktır.  

Uzun yıllardır birebir, Skype ve Facetime görüşmelerle danışanlarına hizmet veren Diet Time Polikliniği, sizleri de tanışmaya beklemektedir.