İletişim Formu

Biz Kimiz

 

 

Diet Time Polikliniği 2005 yılında Diyetisyen Mehlika Öktem Boz tarafından kurulmuş, İzmir ve çevresinde başarıları ile adından söz ettirmiş bir sağlık kuruluşudur. Toplumsal bir sorun haline gelmiş beslenme bozukluğunun çözümünde aktif rol almayı misyon edinmiştir. Diet Time Polikliniği bireysel ve kurumsal olarak yaşam boyu sağlıklı beslenme alışkanlığı kazandırmayı hedeflemektedir. Kaliteli yaşam için çıkacağınız bu beslenme yolculuğunda yol arkadaşlarınız, kadrosundaki beslenme uzmanları ve doktorlar olacaktır.

Beslenme programlarının planlanması ve takibi öncesinde çok daha iyi hizmet verebilmek adına danışanlarımızla bir ön görüşme yapılmaktadır. Ön görüşmede edinilen bilgiler ışığında yol haritamız belirlenmektedir. Bireyin beslenme öyküsü, tıbbi durum değerlendirmesi, yapılacak kan tahlillerinin belirlenmesi, program süresi ve hedefini planlayarak bir ilk beslenme randevusu organize edilir.

Yapılan kan tahlilleri , istenen uzman doktor konsültasyonun ardından, yapılacak olan vücut analiziniz doğrultusunda beslenme uzmanı tarafından kişiye bir özel beslenme programı düzenlenmektedir. Görüşmelerimiz haftalık olarak yapılmakta ve kilo kontrolü sonrası, diyeti revize edilmektedir. Bunun dışında haftalık belirli bir konu hakkında beslenme eğitimi verilmektedir. Ayda bir defa ise vücut analiziniz yapılıp, yağ - kas – su oranına göre vücudunuzda meydana gelen değişim beslenme uzmanınız tarafından değerlendirilmektedir.

Diyet yapmak, düzen, istikrar ve motivasyon gerektiren zorlu bir süreçtir. Bu zorlu süreçte Diet time polikliniği kurucu diyetisyeni Mehlika Öktem Boz ve diğer beslenme uzmanları programınız süresince hem beslenme eğitimi verecek ve bununla birlikte motivasyon çalışmaları yürüteceklerdir.

Diet time ekibi yılların bir tecrübenin verdiği güven , saygı ve duyarlılıkla herkesi bilimin ve uzmanlığın güler yüzüne çağırıyor.