Dünyanın neresinde olursanız olun sağlıklı beslenmek istiyorsanız mesafeler önemini yitirir. Online diyet seçeneğimiz ile internet üzerinden , görüntülü konuşarak sizlere bireysel danışmanlık hizmeti veriyoruz.

Öncelikle size uygun beslenme programınızın belirlenmesi için sizi tanıyabileceğimiz ücretsiz bir ön görüşme randevusu ayarlıyoruz. Bu görüşmeyi eğer İzmir de iseniz yüz yüze , değilseniz skype aracılığıyla yapıyoruz. Tıbbi öykünüz , beslenme alışkanlıklarınız , iş koşullarınız ve yaşam temponuza özel uygulanacak kişisel beslenme programınızın türünü ve süresini belirliyoruz. Programınız belirlendikten sonra kan tahlillerinizin belirlenmesi ve çalışma şeklimizin size de aktarılması sonucu tanışma randevumuzu tamamlamış oluyoruz.

Kişisel beslenme programına başlamaya karar verdikten sonra 1 saat sürecek olan ilk beslenme adını verdiğimiz randevunuz ayarlanmaktadır. İzmir de olduğunuz zaman diliminde ofisimizde ağırlıyor ve yağ , kas , su oranınızı belirlediğimiz bir vücut analizi yapıyoruz. Bulunduğunuz şehrin veya ülkenin imkanları dahilinde vücut analizi için farklı bir kuruma yönlendirebiliyoruz. Haftalık online görüşmeler ile diyetiniz revize ediyor, beslenme eğitimi veriyor ve motivasyon çalışmaları yapıyoruz. Ofisimizde gerçekleştirdiğimiz görüşmelerle aynı imkanı bulmanız sağlıyoruz.