İletişim Formu

Diet Time Polikliniği’nin koordinatörü Oya Moralıoğlu uzun yıllar özel bürolarda ve kurumsal şirketlerde yönetici asistanlığı yapmıştır. Polikliniğimizde göreve başladıktan sonra yönetici asistanlığı görevinin yanı sıra polikliniğimizin iç ve dış koordinasyonu, randevu sistemi ve halkla ilişkiler alanlarında da üstlendiği görevini başarı ile yürütmektedir. Danışanlarımız ile kısa sürede güzel kontaklar kurup, mesleğinde ki profesyonelliğini burada da göstermiştir.

İlk ve orta öğrenimini Almanya’da tamamlayan Oya hanım,  Türkiye’de de Ege Üniversitesi Sosyal Bilimler Fakültesi Alman Dili ve Edebiyatı’nda üniversite öğrenimini tamamlamıştır. Almanca ve İngilizce dil bilgisine sahiptir. Almanca dil bilgisini daha çok kullanmıştır. 5 ayrı Noterlikte yemin vererek Almanca Yeminli Tercümanlık yapmaktadır. Buna ilaveten son yıllarda İzmir Adliyesi Adalet Komisyonu Almanca Yeminli Bilirkişisi görevini de üstlenmiş ve İzmir’e bağlı tüm ilçe Mahkemeleri’nde yazılı veya sözlü olarak tercümanlık yapmaktadır.

Ayrıca bir de resim yeteneği olan Oya Hanım ünlü Ressam Filiz Pelit’ten ders almış ve karma sergilerde yağlı boya tablolarını sergileme imkanı bulmuştur. Örgü örmek, müzik dinlemek, şiir ve hikaye yazmak diğer hobileridir.